نقد و بررسی مرسدس بنز کابریولت سی 43

مرسدس بنز کابریولت سی 43

صندلی ها حالت اسپرت دارند و جنس روکش آن ها از چرم می باشد. فضای داخلی کابریولت بسیار لوکس می باشد و صندلی های عقب این خودرو به اندازه کافی جادار هستند طوری که افراد قد بلند به راحتی می توانند روی آن ها استراحت کنند و طولانی مدت آن ها اذیت نشوند.
خودرو در 5 مدل موتور مختلف در بریتانیا در دسترس است، دو مدل از این 5 مدل دیزلی هستند. مرسدس بنز کابریولت سی 43، دارای یک موتور توئین توربو بی 6 که 367 اسب بخار قدرت دارد و به صورت دو محوره کار می کند و گیربکس اتوماتیک 9 سرعته است. فرمان نسبتا بزرگ در عین حال استاندارد و پدال های فلزی که مخصوص گیربکس هستند، بر روی فرمان نصب شده اند و مابقی ویژگی های این خودرو، مرسدس بنز کابریولت سی 43 را خاص کرده است. شتاب 0 تا 100 این خودرو 4.8 ثانیه است که از باکستر 718 سریع تر و حداکثر سرعت آن به 249 کیلو متر در ساعت می رسد. مرسدس بنز کابریولت سی 43، حدود 1870 کیلو گرم وزن دارد که در این حالت هم وزن آن برای رانندگی در پیچ ها کمی زیاد است. خودرو به سه حالت کامفورت، اسپرت و اسپرت پلاس تنظیم می شود اما در سخت ترین حالت، در مواجه با دست انداز ها به نرمی حرکت کرده و اذیت کننده نمی باشد و از اگزوز صدایی شنیده نمی شود.

مرسدس بنز کابریولت سی 43

در هنگام رانندگی با خودرو مرسدس بنز سی 43 کابریولت همه چیز در راحت ترین حالت ممکن قرار دارد؛ تغییر دنده ها و افزایش سرعت به خوبی انجام می شود. برای خرید خودرو مرسدس بنز سی 43 کابریولت و فروش آن می توانید به سایت دیوار بخش خرید و فروش آنلاین خودرو، که در حال حاضر جزء بزرگ ترین سایت های خرید و فروش است مراجعه کنید.